Oratorij 2022

Informacije

Dragi otroci in starši! V Zagorju tudi letos pripravljamo oratorij. Namenjen je otrokom iz naše župnije, pa tudi tistim, ki so od drugod ali v župnijo niso vključeni. Skupaj želimo preživeti teden poletnih počitnic in ga obogatiti z igro, druženjem, petjem, molitvijo, katehezami ter ustvarjalnimi delavnicami. Vse oratorijsko dogajanje se bo vrtelo okoli svetega Ignacija Lojolskega, ustanovitelja jezuitov. Letos namreč mineva 500 let od njegovega spreobrnjenja, obhajamo pa tudi Ignacijevo leto. Otroci se bodo vživljali v njegovo nadvse zanimivo življenjsko zgodbo, polno preprek in izzivov, iz katere se lahko vsak izmed nas nauči kaj koristnega. Oratorij bomo začeli v nedeljo, 17.7. s sveto mašo ob 9.00, sklenili pa v petek, 22.7., s sveto mašo na katero ste lepo vabljeni tudi vsi starši in sorodniki. Program bo sicer dnevno potekal od 9.00 do 16.30. Izpolnjene prijavnice in prispevek lahko oddate ob sobotah po večerni sveti maši in ob nedeljah po sveti maši ob 9.uri pred župnijsko cerkvijo pod paviljonom. Kdor ne more ob tem terminu (tehten razlog) naj za prijavo pokliče enega izmed voditeljev. Prispevek znaša 30 €. Prijave zbiramo do nedelje, 12.junija! Veseli bomo, če se nas boste spomnili v molitvi, razveselili pa se bomo tudi kakšnega sladkega presenečenja. Zaradi organizacije vas prosimo,da nas o svoji nameri pravočasno obvestite. Vašega obiska na oratoriju, dragi starši, bomo vedno veseli.

Zahvaljujemo se vam za zaupanje in vas lepo pozdravljamo!

Voditelji Matija, Petra in Rok z animatorji in župnikom

Kontaktne številke: