Avtor: zuzagorjeobs Objavljeno: 8. 11. 2014

Romanje faranov Župnije Zagorje ob Savi v Medžugorje

1.dan, četrtek 25.6.: Ob 7.uri sveta maša z blagoslovom romarjev v župnijski cerkvi v Zagorju. Po maši odhod z avtobusom  izpred cerkve. Na poti predstavitev zgodovine prikazovanj Marije Kraljice Miru v Medžugorju, predstavitev življenja vidcev, aktualna dogajanja, molitve Rožnega venca in duhovni uvod.

Prihod v Medžugorje okrog 16.ure. Namestitev v penzionu Flowers. Sledi pozno kosilo. Nato možnost spovedi. Ob 19.uri slovesna sveta maša ob obletnici prikazovanj; po večerni maši evharistično slavlje.

2.dan, petek 26.6.: po zajtrku možnost molitve križevega pota ob vzponu na Križevac; molitve križevega potu pri cerkvi Sv. Jakoba; kosilo; obisk kraja prikazovanj Kraljice Miru na Crnici; prosto v Medžugorju, večerna sveta maša.

3.dan, sobota 27.6.: po zajtrku obisk komune Cenacolo, možnost ponovnega obiska mesta prikazovanj, romarska sveta maša. Odhod iz Medžugorja okrog 12. ure.

Predvideno število romarjev je 50.

Cena: 95 evrov

(vključuje: avtobusni prevoz, dva polpenziona, turistično takso)

Možnost plačila v enem znesku ali do šest obrokih (15 evrov na mesec od februarja do junija), ob prijavi 20 evrov.

Prijave zbiramo od 1.12.2014 dalje, do zapolnitve prostih mest. Prijava je veljavna ob plačilu prijavnine. Prijavite se lahko v župnijski pisarni v času uradnih ur.

Romarski pozdrav!