Molitvena skupina: Učenci in apostoli Svetega Duha

Druga molitvena skupina pa je bila ustanovljena leta 1998 in se imenuje »Učenci in apostoli Svetega duha« (UASD). Dne 10. 11. 1965 je redovnica Karolina Verolina slišala Jezusove besede: » Zakaj cerkev, moja nevesta, ne časti z bolj slovesnim, gorečim in praktičnem kultom Svetega Duha.« Bistvo sporočila je tretja oseba presvete Trojice – Sveti Duh, ki naj bi ga verniki bolje spoznali, ljubili, častili in poveličevali z gorečim čaščenjem. Predvsem poudarja potrebo novih »binkošti«. Člani te molitvene skupine se zbirajo v župnišču vsak drugi ponedeljek (menjaje z Binkoštno dvorano), z molitvijo k Svetemu Duhu – rožni venec Sv. Duha, litanije, razne molitve k Sv. Duhu in posvetilna molitev k Sv. duhu. Vsak prvi ponedeljek v mesecu pa je sveta maša k Sv. Duhu, darovana po namenu te molitvene skupine .